Beyaz’la atışması Candan Erçetin’e 600 bin getirdi!

Candan Erçetin'in Beyazıt Öztürk ile girdiği "müzikli atışma" popülaritesini bir hayli arttırdı. Facebook hesabının beğenisi son bir ayda 600 bin arttı.

Beyaz’la atışması Candan Erçetin’e 600 bin getirdi!

Deniz Ayas – sozcu.com.tr

Türkiye son bir aydır ünlü sanatçı Candan Erçetin ile şovmen Beyazıt Öztürk’ün karşılıklı atışmasını konuşuyor.  12 Aralık 2014 tarihli Beyaz Show programına konuk olan Candan Erçetin’e Beyaz’ın “Git” karşısına yaptığı kliple başlayan “atışma” zinciri  8. haftasına girdi. Türkiye’nin magazin gündemine oturan “müzikli atışma” Beyaz Show’un reytinglerini olduğu kadar Candan Erçetin’in popülaritesini de epey arttırdı.

FACEBOOK BEĞENİLERİ TAVAN YAPTI

11 Aralık 2014 günü beğeni sayısı yaklaşık 500 bin olan Candan Erçetin’in facebook hesabı, 24 Ocak itibariyle 1 milyon 200 bine dayandı. Yani Beyaz ile olan atışması Candan Erçetin’e 600 binden fazla beğeni getirdi. Erçetin’in paylaştığı videolar paylaşım rekorları kırdı. Örneğin Erçetin’in 10 Ocak tarihli videosu facebook’ta 11 milyon kişiye erişerek kırılması zor bir rekora imza attı.

TWITTER’DA DA TAKİPÇİ SAYISI ARTIYOR

Sanatçının twitter’daki takipçi sayısıda her geçen gün artıyor. Erçetin’in twitter’daki şu anki takipçi sayısı 67 bin 500 kişiye ulaşmış durumda.


KONSER ETKİNLİKLERİNİ DE PAYLAŞIYOR

Erçetin facebook ve twitter hesabından, Beyaz Show’da yayınlayanan klipli cevaplarının yanı sıra konser etkinliklerini de paylaşıyor.

GOOGLE’DA DA ZİRVEDE

Google başta olmak üzere internet arama motorlarında Candan Erçetin’in özellikle cuma geceleri liderliği dikkat çekiyor. Google trends verilerine göre cuma geceleri ve cumartesi günleri en çok internette “Candan Erçetin” ve “Beyaz Show” kelimeleri aranıyor.

Beyaz'la Candan'ı barıştırmak için köyden indiler şehreBeyaz’la Candan’ı barıştırmak için köyden indiler şehre

 

Üniversiteli kızlardan Beyaz ve Candan'a cevap!Üniversiteli kızlardan Beyaz ve Candan’a cevap!
Loading...